13% EKSTRA RABAT på produkter markeret med “-13% EKSTRA” Spar nu!
BLACK SAVINGS – Få 13 % ekstra rabat på udvalgte produkter med nedenstående kode. Produkterne er markeret med “–13% EKSTRA”.
Gyldigt til 27.11.2025
Kopier den rabatkode du vil bruge, gå til indkøbskurven og indsæt den i rabatkodefeltet. Klik på knappen "Indløs" og din rabatkode tilføjes
*Kampagnen gælder fra 25.–27. november 2025. Deltagende varer er mærket “-13% EKSTRA”. Rabatten fratrækkes i kurven efter indtastning af koden BLACK13. Så længe lager haves. Gyldigt én gang pr. kunde og ordre. Kan ikke kombineres med andre rabatkampagner. Kan ikke anvendes på allerede bestilte ordrer.
I Apulien, en region i det sydlige Italien, er de kendt for mange arkitektoniske opfindelser, eksempelvis Trulli-husene, som designer Fabio Novembre, der i øvrigt kommer fra området, før har brugt til inspiration til et Kartell produkt, som hedder.
Denne gang er det dog den ornamentalske Pumo, der lægger inspiration til produktet her af samme navn. Inspireret af et blomsterskud, der endnu ikke er sprunget ud, skaber Fabio Novembre denne smarte og smukke beholder, der kan bruges til lige akkurat det, du mangler en beholder til.