12% EKSTRA RABAT på produkter mærket med “-12% EKSTRA” Spar nu!
THE TREND EDIT – Få 12 % ekstra rabat på udvalgte produkter med nedenstående kode. Produkterne er markeret med “–12% EKSTRA”.
Gyldigt til 10.01.2026
Kopier den rabatkode du vil bruge, gå til indkøbskurven og indsæt den i rabatkodefeltet. Klik på knappen "Indløs" og din rabatkode tilføjes
*Kampagnen gælder fra d.07.–10. januar 2026. Deltagende varer er mærket “-12% EKSTRA”. Rabatten fratrækkes i kurven efter indtastning af koden TREND12. Så længe lager haves. Gyldigt én gang pr. kunde og ordre. Kan ikke kombineres med andre rabatkampagner. Kan ikke anvendes på allerede bestilte ordrer.
Pao 350 Bordlampe Opal Glass er designet af japanske Naoto Fukasawa, der er blevet inspireret af de traditionelle Pao telte, der ofte ses oplyst i Mongoliet. Naoto satte sig for at indkapsle den indbydende og varme atmosfære i et lampedesign, og resultatet blev den atmosfæriske Pao. Dets simple formsprog kan let integreres i indretningen – både i hjemmet, på kontoret eller på caféer og restauranter.
Den karakteristiske skærm er udført i opalglas, der giver lampen et elegant og let look. Udover et direkte nedadgående lys, tillader glasset et behageligt blødt lys at trænge ud i rummet og bidrager til den stemningsfulde rumbelysning.
Pao I opalglas, fås både som pendel og bordlampe. Der er desuden lavet en version af pendlen i stål, som kommer i flere forskellige farver og størrelser -.